Przemysław Trust Truściński i Astrography

Rocznik 1970. Jeden z najważniejszych polskich twórców komiksowych. Pomysłodawca i współorganizator pierwszych konwentów i festiwali komiksowych w Polsce. Grafik, ilustrator, rysownik, twórca postaci Geralta do kultowej gry „The Witcher” (Wiedźmin) wydanej przez CDProjekt Red.

To właśnie jego prace zawisły obok prac artystów takich jak Malczewski, Wojtkiewicz, Stryjeńska w trakcie wystawy Krzycząc: Polska Niepodległa 1918!, podsumowującej 100 lat dziedzictwa kulturalnego Polski w Muzeum Narodowym w Warszawie. Autor ponad 100 wystaw zbiorowych i indywidualnych w Europie i Azji. W ostatnim czasie galerię jego prac wraz z obszernym wywiadem opublikował The Comics Journal.

Proces

Wszystkie zdjęcia drukujemy w naszej autorskiej pracowni na profesjonalnych pigmentowych drukarkach wielkoformatowych (w tym EPSON SureColor P7000, P10000, P20000), które gwarantują najwyższą możliwą jakość druku fotograficznego z rozdzielczością 2880 dpi – przy wykorzystaniu kilkunastu kolorów, w tym aż 4 dedykowanych dla odcieni szarości (pigmenty UltraChrome Pro). Wszystkie parametry ustawiamy w celu maksymalizacji jakości wydruku, a nie optymalizacji kosztów, co ma fundamentalny wpływ na ostateczny efekt i długowieczność. Wydruki tworzone w Astrography przetrwają kilkadziesiąt lat, a na specjalnych mediach nawet 200-400 lat… i więcej.

Każda wydrukowana fotografia jest zabezpieczana papierem bezkwasowym i rolowana do spakowania w ekologiczne tuby – przycięte w taki sposób, żeby pasowały do popularnych ram (nie ma ich w zestawie).

Jesteśmy przekonani, że efektem tych prac będziesz bardzo zaskoczony. Zapraszam do zakupów.

Proces

Platforma i obsługa

Astrography.com wspiera profesjonalnych twórców sprzedających swoje dzieła w galeriach i internecie. Dostarczamy naszym artystom wszystkie niezbędne narzędzia: platformę, najbardziej zaawansowaną technolgię druku Fine Art, obsługę klientów, oraz wysyłkę do klientów na całym świecie.

 

Zobacz, co mówią media o Astrography

Zapisz się do newslettera i uzyskaj specjalne rabaty